Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se stalo za prázdniny

23. 3. 2008

Ahojky, tak dneska vám pisnu, co se mi zatím přihodilo za Velikonoční prázdniny.

...

Tak začalo ve čtvrtek, musela jsem oběhnout veškeré věci na vyřízení, tak jsem navštívila i svou pojišťovnu. By jste nevěřili kolik tam chodí lidí, no taky jsem si vystála veeeelkou řadu, ale nakonec jsem to přežila a odpoledne jsem už mířila směr Krásné pole, protože jsem opět jela hlídat Kubíčka. :) S ním jsem si opět užila super odpoledne. Ikdyž tentokrát měl divnou náladu a snažil se dělat věci, které fakt nešly a když mu nešly, tak se vztekal. No jo no, zkuste mu to vysvětlit no. :)

...

V pátek jsem se svou kamarádkou ze základní školy Svaťkou navštívily jeden klub, co je ve vedlejší vesnici. No fajně jsme pokecaly, ale popravdě příště na pokec zajdeme do kavárny, v tom klubu jsem ve moc nebavila. Někdo mi tam chyběl a ten určitý to ví. No ale co nadělám, měl něco důležitějšího a já to chápu. Snad příště.

...

No a sobota? Měla jsem velmi špatnou náladu (kterou mám nějak často v poslední době, čím to bude? No to je jedno, já vím, čím to je.), tak jsem si zajela do Ostravy trochu nakoupit.

Nakonec jsem tedy dojela do Futura a byla tam narozeninová akce, takže se tam konaly přehlídky, uváděla to Zuzka Belhorcová a objevila se tam i skupina Verona.

No já je moc nevnímala a raději koukala po obchodech a samozdřejmě jsem si koupila nějaké nové věcičky, např. super tričko. Mám vyhlídnuté ještě jiné věci, ale na ty zkusím připravit mamku.

JO taky jsem se snažila najít vhodný dárek pro bráchu, protože mu bude 18 let, ale vůbec jsem neuspěla. Nemáte náhodou nějaký typ? :) No kdyby jo, tak pište.

Dlouho jsem tam taky nevydržela a pak jsem jela domů a pak nedělala nic.

...

NO a neděle? Boooooooože nesnáším rodinné oslavy. Můj děda měl v sobotu narozeniny, tak jsme byli v neděli u nich na obědě a taky mu hlavně popřát. No nejlepší by na tom byl asi ten oběd, kdybych ho jedla. No ale nic no. Tak jsem to taky brzy zabalila a šla domů. No a ted Vám píšu tohle story, které Vás asi moc nepobavilo. :)

...

A zítra? Zase je tu jednou ten strašně hloupý svátek, kdy kluci mohou bít holky. Fakt dost trapný svátek. No snad to nějak přežiju. Taky si to krásně užijte a veselé Velikonoceeeeeeeeeeeeeeeee.

...

Mějte se!!! paaaaaaaa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář